Укр
Рус












Код товару: AR_3001357
Розмір - 390 x 368 x 40 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-17", Метод охолоджування - активне, метал, пластик, 0.8 кг, Колір - чорний
| Тип | Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал | метал, пластик |
| Метод охолоджування | активне |
| Особливості | USB Hub |
| Розмір | 390 x 368 x 40 мм, 345х247х33 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану 12-17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
736 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00