Укр
Рус












Код товару: AR_3001322
Розмір - 360 х 255 х 25 мм, Сумісність - для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6", Метод охолоджування - 6 вентиляторів, метал + пластик, 0.9 кг, Колір - чорний
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', З вбудованим USB-хабом, Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал | метал + пластик |
| Метод охолоджування | 6 вентиляторів |
| Особливості | RGB підсвічування, 2 USB-роз'єми |
| Розмір | 360 х 255 х 25 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 15.6" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00