Укр
Рус












Код товару: AR_3001254
Тримач для ноутбука LH524B є популярним вибором для режимів роботи з подвійним екраном, забезпечуючи функцію дворівневого регулювання висоти та сумісність із шарнірними кронштейнами монітора.
Його можна зручно скласти, щоб заощадити місце, коли він не використовується. Також він має регульовану глибину для розміщення пристроїв від 12 до 17 дюймів.
Завдяки вентильованій панелі тримач забезпечує ефективне розсіювання тепла, запобігаючи перегріву під час тривалого використання ноутбука.
Загалом, LH524B пропонує універсальне та ефективне рішення для вирівнювання екранів, регулювання висоти та підвищення продуктивності в налаштуваннях з двома екранами.
| Тип | Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.84 кг |
| Колір | чорний |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | метал + пластик |
| Особливості | USB Port |
| Розмір | 309 x 250 x 250 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00