Укр
Рус

Monte MT-5107 - надійна, функціональна модель від відомого виробника з високою якістю. За допомогою цієї плойки ви легко зможете професійно зробити укладку у вигляді красивих пружних локонів. Плойка дуже зручна у використанні, має ергономічний дизайн, функціональна та безпечна. Спеціальне покриття гарантує більш дбайливий вплив на волосся. Стильний дизайн та ергономічність полегшують використання приладу.
Шикарна зачіска — це легко!
Кожна деталь конструкції та дизайну була ретельно продумана для забезпечення максимального комфорту і безпеки при створенні локонів. Щоб уникнути контакту пальців із нагрівальним елементом і зручно тримати плойку в процесі накручування пасм, служить термоізолюючий наконечник. Він не нагрівається, тому можна триматися пальцями за нього без ризику опіків.
Спеціальна вбудована опора дозволяє уникнути контакту з поверхнею столу. Діаметр плойки становить 32 мм, тому вона ідеально підходить для створення середніх пружних локонів. Шнур не буде скручуватися завдяки обертовому шнуру, що дозволяє не відволікатися від основного заняття.
За плойкою легко доглядати — очищення поверхні нагрівального елемента після використання полягає у протиранні його вологою тканиною без мийного засобу. Максимальна температура становить 200 градусів. Керувати та налаштовувати плойку можна за допомогою зручних простих рухів однією рукою.
| Тип плойки | класичні |
| Призначення | побутові |
| Зачіски | для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів, природна хвиля |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 32 мм |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вибір температури нагріву | немає |
| Діапазон температури нагріву | до 200 °С |
| Довжина шнура | 150 см |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Особливості | захист від перегріву, обертання шнура на 360° |
| Термоізольований наконечник | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
534 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00