Укр
Рус

Код товару: AR_3016745
Плойка Rowenta CF2133F0 створює натуральні та густі локони, завдяки діаметру 16 мм, а також керамічному покриттю для покращення фінального вигляду укладки. Різноманітність функцій та простота використання плойки дозволяють досягти ідеальний результат накрутки волосся. Оптимальна температура 180°C забезпечує швидкі та ефективні результати накрутки. Керамічне покриття безпечно нагрівається та покращує зовнішній вигляд волосся для бездоганного результату укладки. Діаметр 16 мм гарантує густі ідеальні локони, наповнені життям.
| Тип плойки | класичні |
| Призначення | побутові |
| Зачіски | для горизонтальних локонів, для об'єму, природна хвиля |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Діаметр | 16 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 250 г |
| Діапазон температури нагріву | 180 °С |
| Довжина шнура | 180 см |
| Живлення | дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Особливості | захист від перегріву, петля для підвішування |
| Розмір | 7.4х29.6х3.2 см |
| Термоізольований наконечник | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
926 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00