Укр
Рус

Код товару: AR_3009899
Тип - радіоаматорські, Тип зв'язку - цифрові, потужність приймача - 5 Вт, кількість каналів - 16 каналів, водонепроникні, Стандарт частот - UHF, Крок сітки - 12.5 кГц, Li-ion 1500 mAh, Діапазон частот - 400 - 470 МГц, Кількість рацій - 10 шт, Розміри - висота: 115 мм, ширина: 60 мм, глибина: 33 мм, Вага - 150 г, Колір - чорний
| Тип | радіоаматорські |
| Тип зв'язку | цифрові |
| Потужність приймача | 5 Вт |
| Стандарт частот | UHF |
| Тип захисту | водонепроникні |
| Живлення | Li-ion 1500 mAh |
| Кількість рацій | 10 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Діапазон частот | 400 - 470 МГц |
| Кількість каналів | 16 каналів |
| Колір | чорний |
| Комплектація | Антена х 10, Акумулятор х 10, Кліпса для кріплення на ремінь х 10, Шнурок на руку х 10, Гарнітура х 10, Рація х 10, Зарядний пристрій х 10, Мережевий адаптер для зарядного пристрою х 10 |
| Крок сітки | 12.5 кГц |
| Розміри | висота: 115 мм, глибина: 33 мм, ширина: 60 мм |
| Функції | VOX |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 159 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00