Укр
Рус

Код товару: AR_3019595
Бязь — щільна 100% бавовняна тканина з полотняним перпендикулярним переплетенням, стійка проти частого прання, добре прасується, чудово вбирає вологу та пропускає повітря. Хоча тканина не має блиску, однак під час фарбування пігмент лягає настільки якісно та рівно, що на полотні з'являються півтони та відтінки. Має чудову здатність надовго зберігати яскравість кольору. Екологічно чиста, легка та гігієнічна, невибаглива в догляді. Бязь прекрасно вбирає надлишки вологи, залишаючись водночас сухою на дотик, а також добре пропускає повітря й зберігає тепло. Натуральність, екологічність і практичність — наш девіз під час створення всіх колекцій білизни.
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | бязь |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | однотонні моделі |
| Колір | салатовий |
| Комплектація | наволочки 50х70- 2шт, простирадло 220х240 -1 шт, підковдра: 200х220 см (1 шт.) |
| Рекомендації по догляду | прасувати за температури до 110 °C, прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 135 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 088 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00