Укр
Рус

Код товару: AR_3019624
Комплект постільної білизни Руно Luxury - це поєднання натуральності, комфорту та елегантності. Виготовлений з високоякісної натуральної бавовни. Комплект ідеально підійде для повсякденного користування та подарує відчуття затишку під час сну.
Бязь - це бавовняна, натуральна, досить міцна тканина. Нитки в полотні переплетені хрестоподібно одна до одної. Така тканина є гіпоалергенною та екологічною. Прослужить Вам дуже довго, оскільки вона міцна і зносостійка. Не електризується і майже не мнеться. За нею легко доглядати. При дотриманні температурного режиму під час прання, бязь зберігає початкові кольори, не розтягується і майже не сідає. Гладити теж легко, якщо не пересушувати виріб.
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 143 x 215 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | 100% бавовна, бязь |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
| Додатково | упаковка: мішечок бавовняний |
| Колір | бежевий |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення, прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
| Щільність матеріалу | 142 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 099 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00