Укр
Рус

Код товару: AR_3019623
Комплект постільної білизни Viluta Ранфорс – якість і комфорт на кожен день
Комплекти постільної білизни Viluta з ранфорсу – це поєднання практичності, довговічності та приємних тактильних відчуттів. Завдяки високій щільності тканини білизна зберігає форму, не сідає і не линяє навіть після численних прань. Оптимальний вибір для тих, хто шукає якісне та доступне рішення для комфортного сну.
Тканина:
Основні переваги:
Розміри та комплектація:
| Розмір | двоспальний |
| Розмір простирадла | 200 x 220 см |
| Розмір підковдри | 175 х 210 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з абстрактним принтом |
| Додатково | упаковка: пакет пвх |
| Колір | білий з зеленим |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 133 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00