Укр
Рус

Код товару: MD_588621
Характеристики
Яскравий подвійний пуф для зберігання МВМ My Home чудово впишеться в інтер’єр кімнати. Він із велюровою оббивкою має аристократичний вигляд, ідеально доповнить колір гардин чи меблів. Або ж стане родзинкою у світлій мінімалістичній кімнаті.
Пуф оснащений знімною кришкою, завдяки міцному каркасу з МДФ витримує навантаження до 150 кг. Ще однією перевагою аксесуара є компактність, адже за потреби він складається і займає мінімум місця.
Такий універсальний пуф можна використовувати як органайзер для зберігання, адже під його кришкою повністю вільний простір.
Подвійний пуф можна наповнити дитячими іграшками, дрібними деталями, текстильними виробами, книгами або будь-якими іншими речами. Таким чином є можливість одночасно звільнити простір та доповнити інтер’єр стильним аксесуаром.
Склад товару:
Поліестер, МДФ, поролон
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
В наявності
1 839 ₴
-11%1 639 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00