Укр
Рус












Код товару: AR_2997816
Захист вмісту вашої сумки має для нас у RIVACASE першорядне значення. Ось чому ми подбали про те, щоб ця сумка була оснащена власними протиугінними елементами, щоб забезпечити безпечне транспортування ваших речей. Тонкий, компактний дизайн з мінімальною кількістю видимих кишень не дозволяє злодіїві легко їх відкрити, а основне приховане відділення на блискавці приховує ваші найважливіші гаджети. Нарешті, передня прихована кишеня на блискавці з панеллю-органайзером ідеально приховує ваші цінні речі, такі як мобільні телефони, посвідчення особи, гаманець тощо. Так що ви можете з упевненістю вирушити в подорож, знаючи, що всі ваші речі залишаться вільними. від шкоди та втрат.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | регульований плечовий ремінь, застібка на блискавці, водовідштовхуючий матеріал |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,635 кг |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 20 л |
| Розміри загальні | 305х120х460 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 288 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00