Укр
Рус








Код товару: AR_2997822
Рюкзак ідеально підходить для ділових поїздок і туристичних подорожей. Виготовлений з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи. Основне відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням, має м'які стінки і ремінь для надійної фіксації ноутбука. Простора секція на блискавці для перевезення необхідних речей, документів і відділення для планшета до 10,1 ". Зовнішній передня кишеня на блискавці для зберігання аксесуарів, візитних карток, флеш-накопичувачів, смартфона. Дві бічні кишені для ємностей з водою. Подвійна застібка блискавка для зручного доступу до пристрою. Наплічні ремені з пом'якшуючими підкладками допоможуть відчувати себе комфортно в найдовшому подорожі.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | жорстка |
| Особливості | регулируемые лямки |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.68 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 275 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 27 л |
| Розміри загальні | 460 х 310 х 200 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
998 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00