Укр
Рус












Код товару: AR_2997828
Рюкзак для ділових поїздок і туристичних подорожей. Виготовлений з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи. Основне відділення для ноутбука з вертикальним завантаженням, має м'які стінки і ремінь для надійної фіксації ноутбука до 15.6 "і простору секцію для зберігання книг і документів. Додаткове внутрішнє відділення для планшета до 10.1". Передня кишеня на блискавці для зберігання аксесуарів, зарядного пристрою, також обладнаний панеллю-органайзером для зберігання візитних карток, авторучок, смартфона. Зручна м'яка ручка для перенесення і наплічні ремені з пом'якшувальними підкладками допоможуть відчувати себе комфортно в найдовшому подорожі. На задній стінці є ремінь кріплення до багажної сумці. На верхній панелі кишеню на блискавці для смартфона, 7 "планшета. Дві бічні кишені для ємностей з водою. Спеціальна система кріплення ремінців на липучці.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | жорстка |
| Особливості | бічні кишені, ремінь для кріплення до візка |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Об`єм | 15 л |
| Розміри загальні | 420 х 310 х 135 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 908 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00