Укр
Рус





Код товару: AR_2997838
Модель міського рюкзака, спеціально розроблена для розміщення ноутбука з діагоналлю до 17.3″.
Велике центральне відділення на блискавці (2 бігунки). М’який внутрішній відсік з окремим дном (ноутбук не торкається основного дна).
Місткий зовнішній карман на блискавці з органайзером всередині.
Спинка і внутрішнє дно з м’якою підкладкою. Якісна фурнітура.
Плечові лямки і тильна сторона рюкзака з сітчастим покриттям, яке забезпечує вентиляцію і повітропроникність, що дозволяє комфортно носити важкий рюкзак тривалий час.
Рюкзак виконано з посиленої тканини Oxford 1680D, яка легко чиститься, а також має вологовідштовхувальні властивості.
Вгорi нейлонова ручка з накладкою для пом'якшення з основної тканини.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер, Оксфорд 1680D |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | вентиляція спини, вентиляція плечових лямок, файловий роздільник |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 440 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 300 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 18 л |
| Розміри загальні | 46 х 33 х 7,5 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 203 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00