Укр
Рус

Код товару: AR_3024573
Колір - бірюзовий
| Сфера використання | міські |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | бірюзовий |
| Об'єм | 35 л |
| Особливості | бічні кишені, вологостійкість |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | м'яка |
| Вага | 0.420 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 25 см |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 1 |
| Особливості моделі | глибока фасадна кишеня, вміщує формат а4, водонепроникні, бічні сітчасті кишені, три окремих відсіка, бічні стяжки, м'яка ручка для перенесення |
| Розмір | 45 х 33 х 25 см |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Ширина | 33 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
724 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00