Укр
Рус

Код товару: AR_3017824
Завдяки двигуну шуруповерт забезпечує необхідну потужність у будь-якому місці та в будь-який час. Цей надзвичайно універсальний акумуляторний інструмент не лише вкручує шурупи в деревину, але й може свердлити кам'яну кладку та метал. Грамотно спроектований інструмент має кілька функцій, призначених для запобігання перегріву або перезарядженню, що збільшує термін служби акумулятора та скорочує час, що витрачається на ремонт. Пристрій сумісний з усіма акумуляторами Bosch Professional 18V та зарядними пристроями, що додатково підвищує ефективність та економічність.
УніверсальнийПотужний та універсальний шуруповерт викручуватиме та вкручуватиме гвинти діаметром до 10 мм в деревину та свердлитиме отвори діаметром до 35 мм у деревині та до 10 мм у цеглі та металі. Простий у експлуатації, він ідеально підходить для професіоналів.
| Тип | дриль - шуруповерт |
| Призначення | професійний |
| Режим роботи | безударний, ударний |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний крутний момент | 56 Нм |
| Режимів крутного моменту | 20 + 3 |
| Тип живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ємність акумулятору | 2 A/г |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Малайзія |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | регулювання обертального моменту, блокування вмикання, рукоятка з гумовими вставками, реверс, підсвічування робочої зони |
| Комплектація | зарядний пристрій, шурупокрут, кейс, документація, акумулятор - 2шт |
| Підсвічування | так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-374, 0-1815 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 481 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00