Укр
Рус

Код товару: AR_3025267
Сковорода з кришкою Tefal Day By Day створена для щоденного готування домашніх страв. Титанове антипригарне покриття забезпечує рівномірне обсмажування без пригорання, а глибока форма зі зливними носиками спрощує тушкування та подачу страв до столу. Посуд сумісний з газовими, електричними та керамічними плитами, має антипригарне покриття всередині й зовні та допускається до використання в духовій шафі до 175 °C.
| Тип сковороди | традиційна |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Кришка | скло |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.54 кг |
| Висота борту | 5.2 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | технологія thermo-signal, отвір на кришці для відводу пари, основа diffusion base, з отвором на ручці для підвішування, зливні носики |
| Розміри | 24 х 5.2 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 475 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00