Укр
Рус








Код товару: AR_3006121
сокет - AM4, AM5, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - немає, 2000 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 30 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Обслуговування СРО - немає, чорний
| Для процесорів | AMD, INTEL |
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | немає |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1820 г |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Обслуговування СВО | немає |
| Повітряний потік | 73.47 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Тиск | 4.5 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 161 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00