Укр
Рус

Код товару: AR_3017871
Відмінний вибір для комфортного підрізування та швидкого виконання роботи
Збалансованість та легкість для простоти використання
Процес підстригання без перерв
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | волосінь |
| Ширина покосу | 260 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 12 500 об/хв |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Потужність двигуна | 0.38 к.с, 280 Вт |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Комплектація | тример |
| Конструкційні особливості | захисний кожух |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 917 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00