Укр
Рус

Код товару: AR_3017870
Тример садовий електричний ВСЕ-2020 підходить для використання в побутових умовах на присадибних ділянках, в садах і парках. За допомогою даної моделі можна підстригати краї газону і скошувати траву у важкодоступних місцях, а також скошувати бур’ян і дрібний чагарник з товщиною гілок до 10 мм.
Завдяки використанню сучасних конструктивних рішень при виготовленні інструменту він відрізняється збільшеним ресурсом роботи, продуктивністю і надійністю.
Оснащення колекторного електроприводу подвійною ізоляцією забезпечує максимальну безпеку при роботі з тримером без застосування заземлюючих пристроїв.
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 230 мм, 400 мм |
| Регулювання ручки по висоті | є |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 12 000 об/хв |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Комплектація | Котушка з ріжучою жилкою, Ріжучий ніж, Ремінь на плече, Гарантийный талон, Тример садовий електричний, Захисний кожух |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, котушка для волосіні, плечовий ремінь |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 302 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00