Укр
Рус

Код товару: AR_3017873
✔ Електричний тример SEQUOIA SET350 призначений для скошування м’якої молодої трави на невеликій ділянці. Підходить для роботи на присадибній ділянці або в саду. Особливо ефективний при скошуванні трави у важкодоступних місцях. Зручний для косіння країв доріжок. Нижнє розташування двигуна зменшує вібрацію на рукоятці, що забезпечує зручну роботу тримером. Ширина обробки становить 25 см. Товщина жилки становить 1,2 мм. Захисний кожух виготовлений із ударостійкого пластику. Низький рівень шуму. Легка вага - лише 1,3 кг.
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | волосінь |
| Ширина покосу | 250 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 11 000 об/хв |
| Діаметр волосіні | 1.2 мм |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Розташування двигуна | нижнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | Захисний кожух, тример, гарантійний талон |
| Конструкційні особливості | захисний кожух |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Розмір | 660 х 400 х 300 мм |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 217 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00