Укр
Рус

Код товару: AR_3017875
Тример садовий електричний Tekhmann BCE-2014 v2.0 – інструмент, призначений для обрізання трави та бур'янів у садах, городах та інших зелених зонах.
Цей тример оснащений потужним електричним двигуном, який працює від стандартної мережі з напругою 220 Вольт.
Особливості
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 380 мм, 255 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 7000 об/хв |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг, 4.7 кг |
| Комплектація | тример, інструкція, інструкція, Захисний кожух, Ремінь на плече |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, котушка для волосіні, плечовий ремінь, Форма рукояті D-типу |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 600 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00