Укр
Рус

Код товару: AR_3017866
Тример садовий електричний ЗЕНИТ ЗТС-А 1800 — це надійний садовий інструмент для покосу трави, молодих пагонів кущів (з товщиною гілок до 10 мм) у важкодоступних місцях.
Модель з верхнім розташуванням двигуна, завдяки чому пил, тирса, волога від зрізу або після дощу не потрапляють всередину потужного двигуна.
Модель з рукояткою велосипедного типу, що істотно спрощує управління та відповідно — збільшує мобільність.
Тример обладнаний системою «Плавний пуск», має наплічний ремінь для зручності утримання інструменту в момент роботи, в наборі до інструменту додаються засоби захисту оператора: окуляри, навушники. Це дозволяє робити скошування (окантовку) зелені дуже охайно і точно під запит. Призначений для косіння шпулею з ліскою та ножем з трьома лезами (входять до комплекту).
Електротример ЗЕНИТ ЗТС-А 1800 простий у зберіганні та обслуговуванні, надійний у роботі в режимі частого використання навіть в умовах домогосподарств з великими ділянками для покосу.
Основні технічні параметри
Комплектація
* Характеристики та комплектація товару може змінюватися виробником без повідомлення |
| Тип штанги | пряма |
| Ріжуча система | ніж, волосінь |
| Ширина покосу | 400 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 12 000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Комплектація | трьохполоcний ніж, Захисний кожух, Ремінь на плече, тример, гарантійний талон, інструкція |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь |
| Напруга живлення | 220 В |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 980 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00