Укр
Рус

Код товару: AR_3016035
Мультиметр Aneng AN-A830L – це простий та доступний прилад для вимірювання основних параметрів електричних кіл. З його допомогою ви можете виміряти напругу, силу струму та опір. Мультиметр має невеликий розмір та вагу, що робить його зручним для перенесення та зберігання. Мультиметр має ручний вибір діапазону вимірювання та функцію утримання даних.
Мультиметр Aneng AN-A830L підходить для електриків-початківців, а також для домашнього використання. З цим приладом ви зможете виконувати прості завдання щодо перевірки та ремонту електронної техніки.
Основні характеристики мультиметра Aneng AN-A830L:
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Вимірювання | опір, прозвонка ланцюга, напруга, сила струму |
| Змінний струм | до 10 А |
| Напруга змінного струму | до 600 V |
| Напруга постійного струму | до 600 V |
| Опір | до 20 МОм |
| Особливості | функція утримання показань |
| Постійний струм | до 10 А |
| Розміри | 135 х 67 х 33 мм |
| Тип батареї | 9В "Крона" |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00