Укр
Рус

Код товару: AR_3016629
електронні
| Тип роботи | електронні |
| Призначення | діагностичні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діагностичні вимірювання | індексу маси тіла, кількість рідини, частка жирової тканини, частка кісткової маси, частка м'язової маси, графік зміни ваги |
| Додаткові функції | дисплей, підключення до смартфону, індикація заряду, підсвічування дисплея |
| Матеріал | загартоване скло |
| Колір | темно-синій |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити | 400 х 360 х 50 мм |
| Живлення | 4 x AAA |
| Особливості | аналізатор жирової маси, підсвітка екрану, підключення до смартфону, індикатор низького заряду батарей, прорезинені ніжки, автоматичне включення |
| Техніка включення | automatic switch-on |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 120 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00