Відеокамера DH-HAC-HDW1200TRQP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00002947) - фото 1
Відеокамера DH-HAC-HDW1200TRQP Dahua 2Mp f=2.8mm (99-00002947)
Код товару: TS_1821951
Про товар
2Мп мультиформатна HDCVI відеокамера з ІЧ підсвічуванням. Матриця: 1/2.7" CMOS; Чутливість: 0.02 лк/ F1.9, 0 лк з ІЧ; Фіксований об'єктив: 2.8 мм (кут огляду 101 °); Частота кадрів: 1080p - 25к / с, 720p - 50к / с; Функції : DWDR, день / ніч (ICR), 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC; Smart ІЧ підсвічування до 25 м; IP50, DC 12В / 12Вт, 97х93 мм, 170г
Форм-фактор
Купольні
Встановлення
Внутрішня
Фізичний розмір матриці
1/2.7"
Фокусна відстань
2.8 мм