Укр
Рус

Код товару: AR_3018645
Серія органайзерів для дрібних деталей NORB DUO – це набір із двох органайзерів NORB, з’єднаних між собою.
Дана модель складається із 2 органайзерів NORB 30 KNO30205B, які мають:
Корпус, виготовлений із суміші високоміцних полімерів.
Прозору кришку з міцного поліпропілену.
Ергономічну ручку.
Надійні засувки.
Всередині 12 знімних контейнерів (6 у кожному) для зручного налаштування внутрішнього простору органайзера.
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | органайзер |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 186 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Перегородки органайзера | регульовані |
| Ширина | 287 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
624 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00