Укр
Рус

Код товару: AR_3018636
| Матеріал | пластик |
| Конструкція | з висувними ящиками |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 213 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Кількість відсіків органайзера | 1 |
| Кількість органайзерів в кришці | 9 |
| Ширина | 365 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
954 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00