Укр
Рус

Код товару: AR_3010147
Тип - адаптер, Живлення - прикурювач автомобіля, Призначення - для планшета, для фітнес-браслета, універсальне, для смарт годинника, для ноутбука, для TWS навушників, для смартфона, тип вихідного підключення - USB Type-C, USB, Max - 5 A, 165 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, 2 x USB Type C, швидка зарядка - Power Delivery, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4.0, Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0, Power Delivery 2.0, чорний
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | для ноутбука, для TWS навушників, для смартфона, для планшета, для фітнес-браслета, універсальне, для смарт годинника |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C, USB |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 2 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Power Delivery, Quick Charge 4.0, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Programmable PowerSupply (PPS), Power Delivery 3.0, Power Delivery 2.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 A, 5 A |
| Додаткові характеристики | висока безпека використання (захист від перенапруги, навантаження, короткого замикання, перегрівання) |
| Максимальна вихідна потужність | 165 Вт |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00