Укр
Рус

Код товару: AR_3010176
Цей заряджальний пристрій — чудове рішення для тих, хто часто подорожує з місця на місце. Компактні розміри дають можливість значно заощадити місце в сумці чи рюкзаку.
Два вихідні порти гарантують безпечне та ефективне заряджання одночасно двох пристроїв. Корпус виготовлений із міцного пластику стійкого до різних пошкоджень та ударів.
Наснажувальний блок автоматично визначає пристрій для оптимізації параметрів зарядки. Має 6-рівневий захист від неполадок у мережі, що забезпечує безпечне заряджання. Вихідна потужність заряджання становить 10.5 Вт.
| Тип | адаптер |
| Живлення | мережа |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB |
| Максимальний вихідний струм | 2 A |
| Кількість USB портів | 2 x USB |
| Швидка зарядка | Fast Charging |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2 A |
| Додаткові характеристики | вход: AC 100-240 В, 50/60 Гц, 0.7 A Max. |
| Максимальна вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
396 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00