Укр
Рус

Код товару: AR_3010088
Автомобільний зарядний пристрій дозволяє швидко заряджати одночасно два пристрої. Сертифіковано багатьма основними протоколами швидкого заряджання.
Особливості:
| Тип | адаптер |
| Живлення | прикурювач автомобіля |
| Призначення | універсальне |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C, USB |
| Максимальний вихідний струм | 5 A |
| Кількість USB портів | 1 x USB, 2 x USB Type C |
| Швидка зарядка | Power Delivery, Quick Charge 3.0, Programmable PowerSupply (PPS) |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 2.5 A, 3 A, 5 A |
| Максимальна вихідна потужність | 130 Вт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 074 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00