Зарядний пристрій для ноутбука PowerPlant Asus 220V 19V 65W 3.42A (WM-AS65F4014) - фото 1
Зарядний пристрій для ноутбука PowerPlant Asus 220V 19V 65W 3.42A (WM-AS65F4014)
Код товару: TM_3122759
Про товар
Характеристики
Бренд
No brand
Продавець
TechnoMix
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-20%