Укр
Рус

Код товару: AR_3025043
Упродовж 24 років Elleci вдається досконало досягати того, що завжди виражалося в технологічних і ключових моментах в усі часи — інновації.
Компанія представляє італійську якість у сегменті кухонних змішувачів, поєднуючи традиції та інновації в бездоганному стилі, створеному в Італії. Починаючи від проектування матеріалів і виробів і на всіх етапах виробничого процесу, результатом є широкий вибір кольорів матеріалів, аксесуарів, комбінацій усіх напрямів, вироблених в Італії.
Завдяки відповідальному підходу та високоякісному виготовленню продуктів із природних матеріалів Elleci стала абсолютним експертом у галузі мийок із широким асортиментом колірної гами для вашої кухні.
Урізний одноважільний кухонний змішувач серії Cloud в кольорі Avena 51 від італійської компанії Elleci має довжину поворотного виливу 20 см, обладнується керамічним картриджем і комплектується з'єднувальними шлангами під діаметр 3/8''.
| Тип | для раковини |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип монтажу | врізний |
| Термостат | немає |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 20 см |
| Колір | бежевий, мармур |
| Країна виробник | Італія |
| Висота змішувача | 375 мм |
| Діаметр підключення шлангів | 3/8" |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний картридж 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
| Комплект поставки | змішувач, шланги підведення води, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кут обертання | 360° |
| Особенности | U-подібний вилив |
| Підключення | до водопроводу |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Шланги підключення | 450 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00