Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4.74A роз'єм 5.5*2.5 (M01329 / LAS90/19-5.5*2.5 / 01329) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4.74A роз'єм 5.5*2.5 (M01329 / LAS90/19-5.5*2.5 / 01329)
Код товара: AR_3001154
О товаре
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видлицензионный
Совместимость с ноутбукамиAsus
Тип разъема подключения к ноутбуку5.5 x 2.5 мм
Страна производительКитай
Источник питаниясеть 220 В
Выходная мощность90 Вт
Выходное напряжение19 В
Выходной ток (сила тока)4,74 А