Керамічні ємності мені настільки сподобались, що вирішила сама зробити собі набір з окремих предметів. Всі ємності зручні , якісні, функціональні, а головне - красиві і радують око. Кришки полотно закривають банки, їх зручно знімати. Продукти надійно будуть зберігатись в цій тарі. Їм не загрожує відсирівання, обвітрювання, перебування під прямими сонячними променями. До того ж працівники якісно все спакували: посилка була чотири дні в дорозі, а все прийшло ціленьке. Дякую.
Переваги: Якість.
Недоліки: Немає.