Блок живлення 1stCharger для ноутбуків Samsung 40W 12V 3.33A 2.5x0.7 силовий кабель Retail BOX (AC1STSA40WB) - фото 1
Блок живлення 1stCharger для ноутбуків Samsung 40W 12V 3.33A 2.5x0.7 силовий кабель Retail BOX (AC1STSA40WB)
Код товару: AA_2179862
Сумісний бренд
Samsung
Тип роз'єму
2.5 x 0.7 мм
Вихідна напруга
12 В
Сила струму
3.33 А
Вихідна потужність
40 Вт