Укр
Рус

Код товару: AR_3018076
✔ Відрізні алмазні диски DeWALT Extreme Metal по металу для УШМ.
✔ 1000+ різів одним диском.
✔ У 30 разів довше термін служби в порівнянні з абразивними відрізними дисками.
✔ Міцний сталевий корпус значно знижує ризик розриву диска. Призначений для різання ряду металів, включаючи сталь, нержавіючу сталь, чавун, арматуру, листовий метал, алюміній, і інші кольорові метали.
| Робочий матеріал | метал |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Додаткові характеристики | суцільний |
| Кількість зубів/сегментів | 10 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Товщина диска | 1.3 мм |
| Швидкість обертання | 12250 об/хв |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 487 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00