Укр
Рус









Код товару: KM_3338867
Характеристики
Franke Slim 125 — це потужний подрібнювач харчових відходів із системою шумоізоляції та магнітним обідком горловини, що забезпечує безпечне та ефективне використання. Завдяки системі подрібнення Twist Force Balance та кулачкам з кованої неіржавної сталі, пристрій швидко справляється навіть із твердими відходами.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Об’єм камери | 0,86 л |
| Потужність | 1,25 к.с (930 Вт) |
| Швидкість обертання диска | 2800 об/хв |
| Магнітний обідок горловини | Так |
| Матеріал камери | нержавіюча сталь |
| Система подрібнення | Twist Force Balance |
| Кулачки подрібнення | ковані, вільне обертання |
| Габарити | 386×160 мм |
| Вага | 7,75 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
Висока потужність – швидке подрібнення навіть твердих відходів
Захист від заклинювання – безперебійна робота без зупинок
Магнітний обідок горловини – запобігає попаданню небажаних предметів
Система шумоізоляції – знижує рівень шуму під час роботи
Безперервна подача – зручне та безпечне подрібнення
Овочі, горіхи, яєчна шкаралупа, хліб, м'ясо, невеликі кістки риби та птиці, макаронні вироби, рис, фрукти з кісточками, цитрусові та кавунові кірки. Перелік не повний.
Ананас, артишоки, спаржа, гарбуз, панцирі молюсків.
Не допускається потрапляння у камеру подрібнення металевих предметів та виробів із пластику.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
17 599 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00