Укр
Рус

Код товару: AR_3013626
Ritar RTCW-500 - лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, підійде для забезпечення резервного живлення для опалювальної техніки такий як газовий або твердопаливний котел, або будь-якої іншої техніки сумарною потужністю не більш 350Вт. В ДБЖ присутня функція холодного старту і правильна синусоїда на виході.
ДБЖ укомплектований інформативним дисплеєм і однією розеткою. Похибка приладу - 5%, це забезпечить безпеку плати управління котла. Широкий діапазон вхідних напруг вбудованого стабілізатора забезпечує надійну роботу опалювальної техніки.
Одна з переваг цього ДБЖ - його компактний розмір, він ідеально підійде для тих хто хоче заощадити місце!
| Призначення | для домашніх ПК, для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Потужність, ВА | 500 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага, кг | 3.5 кг |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 108 x 160 x 330 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 008 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00