Укр
Рус

Код товару: AR_3017796
без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті, Тип - болгарки (КШМ), максимальне число оборотів в хвилину - 7500 об/хв, джерело живлення - акумулятор, вага - 1.2 кг
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | професійні |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для труб |
| Регулювання обертів | ступеневе регулювання |
| Особливості | регулятор обертів |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | без акумулятора |
| Вага | 1.2 кг |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Довжина різьблення шпинделя | 22.2 мм |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою, шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація, ключ |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 7500 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 583 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00