Укр
Рус

Код товару: AR_3016800
З тримером для бороди Rowenta Virtuo TN3804E0 Ви отримаєте ідеальний зріз з першого руху - навіть на густій щетині. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують довговічну продуктивність. Завдяки 39 варіантам довжини стрижки та продуманій системі блокування Ви легко створите бажаний стиль без ризику помилки. Потужна автономність до 2 годин і LED-індикатор рівня заряду забезпечують комфортне користування без перерв у будь-якому місці.
| Призначення | для бороди і вусів |
| Тип гоління | сухе, вологе |
| Система гоління | леза |
| Живлення | акумулятор |
| Особливості | швидка зарядка, водонепроникний корпус, стрижка вологого волосся |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.29 кг |
| Дисплей | LED |
| Додатково | зарядний пристрій, чохол для зберігання, щіточка для чищення, масло |
| Кількість бритвених головок/сіток | 2 |
| Колір | синьо-чорний |
| Мінімальна довжина | 0.5 мм |
| Максимальна довжина | 20 мм |
| Матеріал лез | титанове покриття |
| Робота від акумулятора | 120 хв |
| Час зарядки | 90 хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00